Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Bambi II Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Bambi II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bambi II на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E07.WEBRip.XVID-SDD (442 MB) The.100.S04E07.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB)
Assassin\'s.Creed.2016.720p.Blu-ray.DD5. (5650 MB) The.Walking.Dead.S07E14.HDTV.x264-SVA[ez (416 MB)
Bambi II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bambi 21CD14x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bambi II downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [it] | Disney [se] | Walt Disney [fr] | Walt Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bambi II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bambi 2 (eng), Bambi and the Great Prince of the Forest (eng), Bambi II (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (6895)
[ A Son's Courage. A Father's Love. ] - The story of Bambi growing up in the care of his father, The Great Prince of the Forest.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle