Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Prison Break" Go S01E21 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 21

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S01E21
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E21 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD18x 0.00
hdtv, 720p.BluRay.DTS.x264-ESiR, iNT.DVDRip.AC3.5.1.XviD-M... 1CD147x 0.00titlovic
21. Go1CD7x 0.00titlovic
Prison Break 1x21 Go1CD183x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toPrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.5 / 10 (3644)
[ ] - The team start the escape from the hole in Scofield's cell.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle