Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Prison Break" Riots, Drills and the Devil: Part 2 S01E07 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" Riots, Drills and the Devil: Part 2 на 25 Мбит
quantico.208.hdtv-lol.mkv (243 MB) Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS[ettv].m (314 MB)
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB)
Prison Break преводи Македонски S01E07
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E07 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD5x 0.00
Prison Break - [1x07] - Riots Drills and the Devil (2)1CD23x 0.00
HDTV.XviD-LOL1CD54x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.2 / 10 (2186)
[ ] - Michael saves Dr. Tancredi from the rioting prisoners, but Lincoln and Veronica are in need of their own rescue.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle