Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Lie with Me Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Lie with Me movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Lie with Me на 25 Мбит
Gotham.S03E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (789 MB) Snowden.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1552 MB)
Suicide.Squad.2016.EXTENDED.SLOSubs.BRRi (2876 MB) lucifer.210.hdtv-lol[ettv].mkv (264 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Lie with Me downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ca]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Lie with Me movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Lie With Me (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (11538)
[ ] - An outgoing, sexually aggressive young woman meets and begins a torrid affair with an equally aggressive young man in which their affair begins to bring a strain on their personal lives.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle