Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Deja Vu Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Deja Vu преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.x264-ESiR, 720p.BRRip.XviD.AC3-VoXHD1CD50x 0.00titlovic
BRRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD116x 0.00titlovic
DVDRIP - AXXO1CD72x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Deja Vu downloadDeja Vu SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista International [fr] | Buena Vista International [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Deja Vu movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:--->--- Original File Name .........: Dej (eng), Deja Vu (eng), Дежа вю (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (255223)
[ If you thought it was just a trick of the mind, prepare yourself for the truth. ] - After a ferry is bombed in New Orleans, an A.T.F. agent joins a unique investigation using experimental surveillance technology to find the bomber, but soon finds himself becoming obsessed with one of the victims.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle