Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Hot Fuzz Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Hot Fuzz movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Hot Fuzz на 25 Мбит
Operation.Mekong.2016.BluRay.720p.DD5.1. (7346 MB) Arrival.2016.DVDScr.XviD.AC3-Eng.avi (808 MB)
Sherlock.S04E03.720p.HDTV.x264-FLEET[ezt (1277 MB) Inferno.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi.avi (2562 MB)
Hot Fuzz преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hot_fuzz_makedonski1CD1785x 1.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hot Fuzz downloadHot Fuzz SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ru] | Official site [uk] | Official site [us] | Working Title Films [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hot Fuzz movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Raging Fuzz (eng), Крутi фараони (eng), Blue Fury (eng), Bubblin' Fizz (eng), Dead Right (eng), Feelin' Fuzzier (eng), Hot fuzz (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (361627)
[ Gunfights, car chases, explosions...all in a days work ] - Exceptional London cop Nicholas Angel is involuntarily transferred to a quaint English village and paired with a witless new partner. While on the beat, Nicholas suspects a sinister conspiracy is afoot with the residents.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle