Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Prison Break" Riots, Drills and the Devil: Part 1 S01E06 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотPrison Break S01E06 - Riots Drills and the Devil Part 1.srt (37365бајти) прикажи преглед

Име на издавачотPrison Break S01E0623.976 FPS
Додавачlavoot @ . преземени331x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S01E06
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break S01E06 720p BluRay ReEnc DeeJayAhmed1CD50x 0.00
Prison Break - [1x06] - Riots Drills and the Devil (1)1CD29x 0.00
HDTV.XviD-LOL1CD62x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.3 / 10 (2800)
[ ] - Michael's idea to get more drilling time by provoking a lock-down backfires horribly.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle