Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Prison Break" Cell Test S01E03 Македонски преводи (2005) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S01E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv, 720p.BluRay.DTS.x264-ESiR, iNT.DVDRip.AC3.5.1.XviD-M... 1CD158x 0.00titlovic
03. Cell Test1CD11x 0.00titlovic
Prison Break 1x03 Cell Test1CD187x 0.00titlovic
HDTV.XviD-LOL1CD114x 0.00titlovic
Prison Break 1x03 Cell Test1CD439x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toPrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (2686)
[ ] - Two steps forward and one step back. Michael gets Abruzzi on his side and proves Sucre's trustworthiness, but then loses a valuable piece of his plan.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle