Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Hollow Man II Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Hollow Man II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Hollow Man II на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E13.720p.HDTV.x264-KILL (799 MB) Suits.S06E14.720p.HDTV.x264-NeilTanViR.m (297 MB)
Legion.S01E02.HDTV.x264-SVA.mkv (277 MB) deepwaterhorizon-sd-hyperx.mkv (1348 MB)
Hollow Man II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hollow man 2 Makdesonski1CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hollow Man II downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hollow Man II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hollow Man II (eng), Muž bez stínu 2 (eng)
Рејтинг на филмот:4.4 / 10 (7717)
[ There's more to terror than meets the eye... ] - A Seattle detective and a biologist are on the run from a dangerous invisible assassin gone rogue.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle