Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Solaris Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Solaris movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Solaris на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E13.HDTV.x264-SVA.mk (526 MB) Underworld.Blood.Wars.2016.1080p.Bluray. (7636 MB)
The Big Bang Theory [10x18] The Escape H (372 MB) The.Simpsons.S28E17.HDTV.x264-SVA[eztv]. (170 MB)
Solaris преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
480P BRRip x264 by Pruny1CD18x 0.00titlovic
Solaris_2002_DVDRip1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Solaris downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox [us] - trailer, etc.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Solaris movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Solaris 2002 (mac)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (68286)
[ How far will you go for a second chance? ] - A troubled psychologist is sent to investigate the crew of an isolated research station orbiting a bizarre planet.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle