Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Bal-Can-Can Македонски преводи (2005) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотBal-Can-Can (MK).sub (19604бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Bal-Can-Can (MK)25.000 FPS
Додавачhommeidf @ . преземени400x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bal-Can-Can преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bal-Can-Can1CD51x 0.00radekseznam
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bal-Can-Can downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | TamTam Cimema [it]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bal-Can-Can movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bal-Kan-Kan (mac)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (2103)
[ Laughter, Tears, Fear, Passion... And a Granny Wrapped In a Carpet! ] - A Macedonian military deserter and his Italian blood-brother are searching for a dead grandmother wrapped up in a stolen carpet, all over the Balkan's criminal underworld.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle