Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Gone in Sixty Seconds Македонски преводи (2000) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотGone In 60 Seconds - MKD.srt (104878бајти) прикажи преглед

Име на издавачотGone in Sixty Seconds (2000)23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени3850x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Gone in Sixty Seconds преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip[A 720p Release by Titan], BluRay.720p.x264.DTS-WiKi1CD27x 0.00titlovic
Gone in 60 Seconds1CD114x 0.00
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD97x 0.00BetaMAN (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD175x 0.00AcidSt0rM (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD835x 0.00NeoSKic (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Gone in Sixty Seconds downloadGone in Sixty Seconds SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista Home Entertainment, Inc [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Gone in Sixty Seconds movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Gone in 60 Seconds (eng), Gone in Sixty Seconds (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (226006)
[ Ice Cold, Hot Wired. ] - A retired master car thief must come back to the industry and steal 50 cars with his crew in one night to save his brother's life.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle