Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Ghost Rider Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Ghost Rider movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Ghost Rider на 25 Мбит
Dont.Breathe.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xvi (2776 MB) South.Park.S20E06.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (364 MB)
Snowden.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT.av (4021 MB) BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB)
Ghost Rider преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ghost rider1CD30x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ghost Rider downloadGhost Rider SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ghost Rider movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Ghost Rider (eng), Ghostrider 2007 The Movie (Nicholas Cage, genuine file good quality)Brett (eng), Szellemlovas (eng), Примарний вершник (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (183926)
[ His Curse Will Become His Power ] - Stunt motorcyclist Johnny Blaze gives up his soul to become a hellblazing vigilante, to fight against power hungry Blackheart, the son of the devil himself.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle