Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Revolver Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toRevolver downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Europa Corp. [fr] | Official site | Official site | Official site [jp] | Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Revolver movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Revolver (eng), Револьвер (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (80751)
[ Your mind will not accept a game this big ] - Gambler Jake Green enters into a game with potentially deadly consequences.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle