Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Black Christmas Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Black Christmas movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Black Christmas на 25 Мбит
Gold.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1755 MB) The.Walking.Dead.S07E13.HDTV.x264-xTV.mk (526 MB)
Patriots.Day.2016.BluRay.1080p.DTS.x264- (13660 MB) New.Girl.S06E19.HDTV.x264-SVA.mkv (132 MB)
Black Christmas преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
black christmas makedonski ovaj odgovara 100%1CD16x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Black Christmas downloadBlack Christmas SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [uk] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Black Christmas movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Black Christmas (eng), Black X-Mas (eng)
Рејтинг на филмот:4.5 / 10 (20341)
[ Let the slay ride begin. ] - An escaped maniac returns to his childhood home on Christmas Eve, which is now a sorority house, and begins to murder the sorority sisters one by one.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle