Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Departed Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: The Departed movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Departed на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E07.720p.HDTV.X264-FZH (719 MB) Doctor Strange 2016 720p HD TS x264 AAC. (2454 MB)
Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET[eztv]. (108 MB) The.Flash.2016.S03.E07.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
The Departed преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD47x 0.00titlovic
The Departed1CD114x 0.00
Покојните1CD23938x 9.50logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Departed downloadThe Departed SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:TFM Distribution [fr] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Departed movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Infernal Affairs (eng), Infernal Affairs (Hollywood) (eng), The Departed (eng), Вiдступники (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (886227)
[ Underhanded ] - An undercover cop and a mole in the police attempt to identify each other while infiltrating an Irish gang in South Boston.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle