Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Bourne Supremacy Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: The Bourne Supremacy movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Име на фајлот со преводотBourneSupremacyThe2004-Macedonian[Xsubt[1].com].srt (37882бајти) прикажи преглед

Име на издавачот BourneSupremacyThe2004-Macedonian[Xsubt[1].com]25.000 FPS
Додавачajta @ . преземени1098x () . Гласај за преводи6.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Bourne Supremacy на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-DIM (795 MB) Lucifer.S02E10.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (264 MB)
The.Walking.Dead.S07E06.HDTV.x264-xTV.mk (544 MB) shameless.us.709.hdtv-lol[ettv].mkv (411 MB)
The Bourne Supremacy преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
wbsupr1CD26x 0.00
BRRip Xvid AC3-FLAWL3SS1CD1166x 0.00titlovic
The.Bourne Supremacy[2004]DvDrip-aXXo1CD9778x 0.00
Bourne Supremacy, The (2004)1CD821x 0.00Sasa02 (a)
Bourne Supremacy, The (2004)1CD451x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Supremacy downloadThe Bourne Supremacy SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [fr] | Universal Pictures [uk] | Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Supremacy movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Борновата надмоќност (mac), Bourne 2 (eng), The Bourne Supremacy (eng), Перевага Борна (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (352837)
[ They stole his identity. Now he wants it back. ] - When Jason Bourne is framed for a CIA operation gone awry, he is forced to resume his former life as a trained assassin to survive.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle