Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Prison Break" Fire/Water S03E02 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S03E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break Season 3 Episode 2 - FireWater1CD999x 0.00
Prison Break Season 3 Episode 2 - FireWater1CD610x 0.00
Prison Break: 302. Fire/Water1CD122x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.3 / 10 (1881)
[ ] - After Michael gets bad news from Linc, he sets out to find a prisoner named James Whistler, who holds the key to his freedom. That's easier said than done: James Whistler is hiding in Sona ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle