Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Hide ads

Rush Hour 3 Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотRush Hour 3 [MK].srt (66972бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотВо Париз се крие најголемата тајна. На другиот крај на светот во Лос Анџелес, амбасадорот Хан се подготвува да ја каже. Тој има информација за Триадите - најголемата и најпозната криминална група од Кина во целиот светот. Амбасадорот Хан открил за личноста Шај Шен, дел од обрачот на криминалноста, и сака да ја открие пред Светскиот криминален суд. Но Триадите се готови на се за да ја зачуват својата тајна, без да се посомневат во возможностите на детектив Картер и инспектор Лиј.
Име на издавачотRush Hour 325.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени9604x () . Гласај за преводи10.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Rush Hour 3 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip -aXXo (malku ispraven)1CD33x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD717x 0.00titlovic
Rush.Hour.2[2001]DvDrip-aXXo1CD103x 0.00titlovic
Rush.Hour.3.2007.720p.BrRip.x264.Deceit.YIFY1CD326x 0.00titlovic
Rush Hour 31CD736x 0.00
Rush Hour 31CD463x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Rush Hour 3 downloadRush Hour 3 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Metropolitan Films [fr] | New Line Cinema [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Rush Hour 3 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Метеж 3 (mac), Rush Hour 3 (eng), Година пiк 3 (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (128549)
[ They're rushing through the hours quick ] - After an attempted assassination on Ambassador Han, Lee and Carter head to Paris to protect a French woman with knowledge of the Triads' secret leaders.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle