Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles from trusted sourceSubtitles for high-definition movie

Fantastic Four Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Fantastic Four movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Fantastic Four на 25 Мбит
Allied.2016.720p.Blu-ray.DD5.1.x264.RoSu (7189 MB) The.Walking.Dead.S07E10.720p.HDTV.x264-x (2716 MB)
Emerald.City.S01E09.1080p.WEB-DL.DD5.1.H (1717 MB) Taboo.UK.S01E08.HDTV.x264-ORGANiC.mkv (328 MB)
Fantastic Four преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Fantastic Four1CD360x 0.00Shadowstar (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Fantastic Four downloadFantastic Four SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Cartoon Network [de] | Wind-up Records - soundtrack site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Fantastic Four movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Fantastic 4 (eng), Fantastic Four (eng), The Fantastic Four (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (272200)
[ Prepare for the fantastic. ] - A group of astronauts gain superpowers after a cosmic radiation exposure and must use them to oppose the plans of their enemy, Doctor Victor Von Doom.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle