Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

A Scanner Darkly Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: A Scanner Darkly movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи A Scanner Darkly на 25 Мбит
Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB) Grimm.S06E06.720p.HDTV.x264-AVS[PRiME].m (821 MB)
supergirl.211.hdtv-lol[ettv].mkv (265 MB) Colony.S02E05.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (241 MB)
A Scanner Darkly преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
a scanner darkly1CD15x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:A Scanner Darkly downloadA Scanner Darkly SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros [fr] | Warner Bros [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:A Scanner Darkly movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Scanner Darkly (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (91124)
[ What Does A Scanner See? ] - An undercover cop in a not-too-distant future becomes involved with a dangerous new drug and begins to lose his own identity as a result.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle