Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Bourne Ultimatum Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотthe_bourne_ultimatum2007_makedonski.srt (55164бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56The.Bourne.Ultimatum[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735131648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Bourne.Ultimatum.2007.BRRip.XviD-KiNGS.avi | 734926848 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 786970327 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Bourne.Ultimatum.2007.BDRip.x264.DTS.3AUDIO-WAF.mkv | 2937034722 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The.Bourne.Ultimatum.2007.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1665856634 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 2834941952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv | 7022519387 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56the.bourne.ultimatum.dvdscr.xvid-imbt.avi | 732383232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56p-tbu.avi | 731348992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The Bourne Ultimatum.mp4 | 2412408213 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The_Bourne_Ultimatum_2007.mkv | 578713853 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Bourne.Ultimatum.2007.DVDRip.XviD.AC3.CD1-BKL.avi | 733915136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Bourne.Ultimatum.2007.DVDRip.XviD.AC3.iNT.CD1-MoMo.avi | 734795776 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Bourne Ultimatum (2007) DvDRip H.264-AAC.mp4 | 701440787 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The Bourne Ultimatum [2007] DvDRip XviD DualAudio-mucker.avi | 1313361920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56the bourne ultimatum, DivXNL-Team, nl subs.avi | 735006720 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Bourne Ultimatum 2007 BRRip Xvid AC3-FLAWL3SS.avi | 2404902912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The.Bourne.Ultimatum.2007.480p.BRRip.XviD.DUAL-KiNGS.avi | 1471492096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Bourne.Ultimatum(2007).720p.BrRip.x264.Dual.audio.(Eng-H | 688642636 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The Bourne Ultimatum (2007) x264 m-HD - AdiT 720p.mkv | 2341519212 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The Bourne Ultimatum.mp4 | 1899460681 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Bourne.Ultimatum.(2007).[ThCr].avi | 838977536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61the_bourne_ultimatum_hdrip_x264_uSk.mkv | 1535254055 | Movie filenames

Коментар на додавачотФорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотБорновиот ултиматум23.976 FPS
Додавачlogannn @ . преземени14800x () . Гласај за преводи7.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Bourne Ultimatum преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
64833-the_bourne_ultimatum2007_DVD_Rip1CD617x 0.00titlovic
The Bourne Ultimatum1CD103x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Ultimatum downloadThe Bourne Ultimatum SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Paramount [fr] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Ultimatum movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Bourne ultimátum (eng), El Ultimatum de Bourne (eng), the bourne ultimatum (eng), The.Bourne.Ultimatum (eng), Ультиматум Борна (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (521488)
[ Remember everything. Forgive nothing. ] - Jason Bourne dodges a ruthless CIA official and his agents from a new assassination program while searching for the origins of his life as a trained killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle