Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Lord of the Rings: The Return of the King Македонски преводи (2003) 3CD srt

Преземи: The Lord of the Rings: The Return of the King movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотLOTR3 - Return Of The King_cd1_mk.srt (36801бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотLOTR3 - Return Of The King_cd2_mk.srt (21147бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотLOTR3 - Return Of The King_cd3_mk.srt (18893бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотГосподарот на прстените 323.976 FPS
Додавачlogannn @ . преземени311x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Lord of the Rings: The Return of the King на 25 Мбит
Modern.Family.S08E08.HDTV.x264-FLEET[ezt (192 MB) Suicide.Squad.2016.EXTENDED.1080p.BluRay (8956 MB)
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (264 MB) Suicide.Squad.2016.720p.BluRay.x264-[YTS (1000 MB)
The Lord of the Rings: The Return of the King преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Return of the King1CD29x 0.00
ind-tlotr.trilogy.extended.03.the.return.of.the.king1CD186x 0.00
LOTR3 - Return Of The King_cd33CD24x 0.00titlovic
Господарот на прстените 31CD36614x 0.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Lord of the Rings: The Return of the King downloadThe Lord of the Rings: The Return of the King SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site: The Lord of the Rings Trilogy | Warner Bros [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Lord of the Rings: The Return of the King movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Gospodarot na prstenite: Vrakjanjeto na kralot (mac), LOTR - 3 (eng), The Lord of the Rings: The Return of the King (eng), The Return of the King (eng), Володар перснiв: Повернення короля (eng), Der Herr der Ringe 3 Die Rueckkehr des Koenigs iD (eng), Lord Of The Rings The Return Of The King (eng)
Рејтинг на филмот:8.9 / 10 (1246562)
[ The eye of the enemy is moving. ] - Gandalf and Aragorn lead the World of Men against Sauron's army to draw his gaze from Frodo and Sam as they approach Mount Doom with the One Ring.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle