Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Cars Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Cars movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотCars 2006 [MK].srt (110494бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотФорум за Македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотАвтомобили23.976 FPS
Додавачlogannn @ . преземени23167x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Cars на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-DEFLAT (446 MB) Underworld.Blood.Wars.2016.BluRay.720p.D (4249 MB)
Greys.Anatomy.S13E15.HDTV.x264-LOL[eztv] (266 MB) Why.Him.2016.1080p.WEBRip.x264.AAC-m2g.m (3071 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Cars downloadCars SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista International [de] | Disney [jp] | Walt Disney Pictures [us] | Walt Disney [br] | Walt Disney [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cars movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Cars (eng), Cars 2006 (eng), Cars: Race to 3D (eng), Route 66 (eng), Tachky (eng), The Cars (eng), The Yellow Car (eng), Тачки (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (275781)
[ Ahhh... it's got that new movie smell. ] - A hot-shot race-car named Lightning McQueen gets waylaid in Radiator Springs, where he finds the true meaning of friendship and family.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle