Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

In Hell Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: In Hell movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотin hell.srt (29826бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотФорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovo.niceboard.com
Име на издавачотВо Пеколот
ДодавачAnonymous @ . преземени224x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи In Hell на 25 Мбит
Blindspot.S02E09.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB) The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.x26 (896 MB)
Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1410 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:In Hell downloadIn Hell SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Filmax International (Spanish)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:In Hell movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hell (eng), In Hell (eng), Security Housing Unit (eng), The S.H.U. (eng), The Savage The Shu (eng), The Shu (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (15574)
[ Rage unleashed. ] - A man must survive a prison where hardened criminals battle to the death for the wardens' entertainment.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle