Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Scarface Македонски преводи (1983) 1CD srt

Преземи: Scarface movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Име на фајлот со преводотScarface.srt (137501бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за Македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотScarface25.000 FPS
Додавачmkd-titlovi @ . преземени16548x () . Гласај за преводи10.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Scarface на 25 Мбит
Vikings.S04E18.HDTV.x264-xTV.mkv (311 MB) Hidden.Figures.2016.DVDSCR-P2P.mp4 (813 MB)
Lucifer.S02E11.HDTV.x264-xTV.mkv (225 MB) Inferno.2016.SLOSubs.720p.BRRip.XviD-DrS (3788 MB)
Scarface преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Scarface.1983.720p.BluRay.x264.DTS-KiNGS1CD269x 0.00
HDTVRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD18x 0.00titlovic
DvDRip 2gb1CD159x 0.00titlovic
Scarface 1983 HDTVRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Rele... 1CD301x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Scarface downloadScarface SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Scarface movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:YIFY (eng), Обличчя зi шрамом (eng), A sebhelyesarcú (eng), Lice sa oziljkom (eng), Scarface (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (553920)
[ The world is yours... ] - In Miami in 1980, a determined Cuban immigrant takes over a drug cartel and succumbs to greed.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle