Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

DOA: Dead or Alive Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

DOA: Dead or Alive преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip.AC3-aXXo1CD23x 0.00titlovic
BRRip XviD AC3.5.1-SANTi / 720p.BluRay.x264-iNFAMOUS1CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:DOA: Dead or Alive downloadDOA: Dead or Alive SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Offical site [de] | TFM [fr] | UIP [uk] | West Video [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:DOA: Dead or Alive movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Dead or Alive (eng), DOA (eng)
Рејтинг на филмот:4.8 / 10 (39642)
[ Wanna Play? ] - World's best fighters are invited to DOA, an invitational martial arts contest. There, four female rival fighters will have to work together to uncover the secret that the organizer of the tournament is trying to hide. (The movie adaptation of the best selling video game series Dead or Alive.)
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle