Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Преводи за нарушено слушање

Click Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотclick.srt (77891бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Click[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735815680 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Click.2006.BRRip.XviD-KiNGS.avi | 733413376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Click(2006).avi | 730036224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Click.mpg | 806995056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Click.2006.BRRip.XviD.BGAUDiO-KiNGS.avi | 733394944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Clicks.2006.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 1396271628 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Click.2006..avi | 833560064 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Click.2006.SE.XviD.AC3.CD1-WAF.avi | 734496768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Click.720p.BRRip.XviD.AC3-FRNDS.avi | 2896883712 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Click.DVDRip.XViD-FEAR.divx | 733526740 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Click(2006)DVDRip.Xvid.Dublado.PT-BR.EN.ES.Duala.avi | 836950016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Click.2006.720p.BluRay.DTS.x264-CtrlHD.mkv | 4697880660 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Click.2006.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 735412677 | Movie filenames

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотClick (2006)23.976 FPS
Додавачmkd-titlovi @ . преземени7728x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Click преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Click.DVDRip.XViD-FEAR1CD345x 0.00dashbog
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Click downloadClick SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Gaumont Columbia Tristar [fr] | Official site [br] | Official site [ru] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Click movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Click (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (256956)
[ What If You Had A Universal Remote... That Controlled Your Universe? ] - A workaholic architect finds a universal remote that allows him to fast-forward and rewind to different parts of his life. Complications arise when the remote starts to overrule his choices.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle