Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Team America: World Police Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: Team America: World Police movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотteam america.srt (72878бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотTeam America: World Police (2004)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени157x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Team America: World Police на 25 Мбит
The.Great.Wall.2016.NEW.HDCAM.1080p.DONT (2545 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-xTV.mkv (270 MB)
Sherlock.S04E02.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (1419 MB) Family.Guy.S15E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (105 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Team America: World Police downloadTeam America: World Police SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Team America: World Police movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Untitled Trey Parker/Matt Stone Project (eng), American Heroes (eng), Escouade américaine: Police du monde (eng), Team America: World Police (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (138570)
[ Freedom Hangs By A Thread. ] - Popular Broadway actor Gary Johnston is recruited by the elite counter-terrorism organization Team America: World Police. As the world begins to crumble around him, he must battle with terrorists, celebrities and falling in love.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle