Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Dead Man's Shoes Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотdead man`s shoes.srt (39155бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотDead Man's Shoes (2004)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени353x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dead Man's Shoes преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
dead man`s shoes1CD197x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Dead Man's ShoesDead Man's Shoes watch online for freeDead Man's Shoes downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Dead Man's Shoes movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.7 / 10 (42665)
[ He's in all of us. ] - A disaffected soldier returns to his hometown to get even with the thugs who brutalized his mentally-challenged brother years ago.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle