Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

London Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотLONDON.srt (57952бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотФОРУМ ЗА МАКЕДОНСКИ ПРЕВОДИ:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотLondon (2005)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени808x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download LondonLondon watch online for freeLondon downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:London movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:London (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (20201)
[ One young man's incredible journey of self-discovery ] - London is a drug laden adventure that centers on a party in a New York loft where a young man is trying to win back his ex-girlfriend.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle