Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Johnny Was Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотjohnny was.srt (56296бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотJohnny Was
Додавачmkd-titlovi @ . преземени66x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Johnny Was преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
johnny was1CD9x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Johnny Was downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Ben Katz Productions | MySpace site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Johnny Was movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Johnny Was (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (1507)
[ Stop running. Face the future. ] - Johnny Doyle escapes a violent past in Ireland to lie low in London, until his former mentor Flynn breaks out of Brixton Prison, hell bent on derailing the Irish peace process with a few ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle