Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Crank Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотcrank.srt (39754бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за Македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотCrank (2006)25.000 FPS
Додавачmkd-titlovi @ . преземени5758x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Crank преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Crank1CD777x 0.00
Director's Cut BDRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD42x 0.00titlovic
Crank.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY1CD373x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Crank downloadCrank SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Blog | Official Facebook | Official site | Official site [de] | TFM Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Crank movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Crank (eng), Адреналiн (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (205743)
[ You Stop You Die ] - Professional assassin Chev Chelios learns his rival has injected him with a poison that will kill him if his heart rate drops.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle