Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Fountain Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: The Fountain movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотthe fontain.srt (33311бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотThe Fountain (2006)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени4681x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Fountain на 25 Мбит
Passengers.2016.1080p.WEB-DL.H264.AC3-xH (4070 MB) Taboo.UK.S01E08.HDTV.x264-ORGANiC.mkv (328 MB)
Shadowhunters.The.Mortal.Instruments.S02 (246 MB) blindspot.213.hdtv-lol[ettv].mkv (281 MB)
The Fountain преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Fountain [Mk]2CD75x 0.00titlovic
Фонтаната1CD129x 0.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Fountain downloadThe Fountain SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:TFM Distribution [fr] | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Fountain movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Fountain (eng), The Last Man (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (195207)
[ Death frees every soul. ] - As a modern-day scientist, Tommy is struggling with mortality, desperately searching for the medical breakthrough that will save the life of his cancer-stricken wife, Izzi.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle