Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Mr. Bean's Holiday Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Име на фајлот со преводотMr.Beans.Holiday by SALT ( www.mkd-titlovi.niceboard.com ).srt (15774бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотMr. Bean's Holiday (2007)25.000 FPS
Додавачmkd-titlovi @ . преземени14081x () . Гласај за преводи10.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Mr. Bean's Holiday преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip AC3[Eng]-aXXo1CD108x 0.00titlovic
HDDVDRip 720p H264-3Li1CD28x 0.00titlovic
Mr.Beans.Holiday.str1CD22x 0.00titlovic
r5.readnfo.xvid-mvs1CD41x 0.00titlovic
Mr.Beans.Holiday.str1CD148x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mr. Bean's Holiday downloadMr. Bean's Holiday SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Official site [us] | Studio Canal [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mr. Bean's Holiday movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bean 2 (eng), Bean II (eng), French Bean (eng), Mr Bean's Holiday (eng), Mr. Bean's Holiday (eng), Mr. Bean's Vacation (eng), Vacaciones del Sr. Bean (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (93530)
[ One of these two has a brain the size of a peanut ] - Mr. Bean wins a trip to Cannes where he unwittingly separates a young boy from his father and must help the two come back together. On the way he discovers France, bicycling, and true love, among other things.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle