Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Casino Royale Македонски преводи (2006) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Casino Royale преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Casino Royale CD 2[MK]2CD42x 0.00titlovic
Casino.Royale.2006.720p.BRrip.x264.YIFY1CD855x 0.00titlovic
Casino.Royale[2006]DvDrip[Eng]-aXXo1CD55785x 0.00dejan4e
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Casino Royale downloadCasino Royale SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [ru] | Sony Pictures [uk] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Casino Royale movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Казино Рояль (eng), 007 (eng), Bond 21 (eng), Bond Begins (eng), Bond XXI (eng), Casino Royal (eng), Casino Royale (eng), Ian Fleming's Casino Royale (eng), James Bond 21 (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (497833)
[ Daniel Craig is James Bond. Deal with it. ] - Armed with a licence to kill, Secret Agent James Bond sets out on his first mission as 007 and must defeat a weapons dealer in a high stakes game of poker at Casino Royale, but things are not what they seem.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
download subtitle