Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

X-Men: The Last Stand Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: X-Men: The Last Stand movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотXMEN 3.srt (54015бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотФОРУМ ЗА МАКЕДОНСКИ ПРЕВОДИ:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотX-Men: The Last Stand (2006)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени897x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи X-Men: The Last Stand на 25 Мбит
Vikings.S04E11.REPACK.720p.HDTV.x264-FZH (1052 MB) Bridget.Joness.Baby.2016.1080p.BluRay.x2 (8949 MB)
Lucifer.S02E10.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2248 MB) shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB)
X-Men: The Last Stand преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
XMEN 31CD62x 0.00cuma67
X-Men.The.Last.Stand.2006.1080p.BrRip.x264.YIFY1CD452x 0.00titlovic
X3 - The Last Stand1CD14444x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:X-Men: The Last Stand downloadX-Men: The Last Stand SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us] | Official site [br] | 20th Century Fox [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X-Men: The Last Stand movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Люди Iкс: Остання битва (eng), X III: The Last Stand (eng), X-Men 3 (eng), X-Men 3: The Last Stand (eng), X-Men: The Last Stand (eng), X3 (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (388559)
[ Po Czyjej Stronie Bedziesz? (Whose Side Will You Stand On?) [Poland] ] - When a cure is found to treat mutations, lines are drawn amongst the X-Men, led by Professor Charles Xavier, and the Brotherhood, a band of powerful mutants organized under Xavier's former ally, Magneto.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle