Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Miami Vice Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Miami Vice movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотmiami vice.srt (52843бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотфорум за македонски преводи:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
23.980 FPS
Додавачmkd-titlovi @ . преземени1803x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from Subdownloader 1.2.9 developed by capiscuas

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Miami Vice на 25 Мбит
Lucifer.S02E10.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (264 MB) Lucifer.S02E10.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2248 MB)
Trolls 2016 NEW HDTS x264 AC3 TiTAN.mkv (1248 MB) Vikings.S04E11.REPACK.XviD-AFG.avi (431 MB)
Miami Vice преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Miami Vice Unrated 2006 BRRip[A Release-Lounge H264]1CD71x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Miami Vice downloadMiami Vice SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [hu] | United International Pictures [de] | United International Pictures [es] | United International Pictures [fr] | United International Pictures [jp] | United International Pictures [ru] | United International Pictures [uk] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Miami Vice movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Miami Vice (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (93428)
[ No Rules ] - Based on the 1980s TV action/drama, this update focuses on vice detectives Crockett and Tubbs as their respective personal and professional lives become dangerously intertwined.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle