Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Scoop Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Scoop movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Име на фајлот со преводотscoop.srt (82847бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотФОРУМ ЗА МАКЕДОНСКИ ПРЕВОДИ:
www.mkd-titlovi.niceboard.com
Име на издавачотSCOOP (2006)
Додавачmkd-titlovi @ . преземени921x () . Гласај за преводи7.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Scoop на 25 Мбит
10.Cloverfield.Lane.2016.SLOSubs.DVDRip. (1401 MB) Teen.Wolf.S06E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (190 MB)
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (2935 MB) League.of.Gods.2016.BRRip.XViD.AC3-HUD.a (1921 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Scoop downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:TFM Distribution [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Scoop movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Untitled Woody Allen Fall Project 2006 (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (68023)
[ The perfect man. The perfect story. The perfect murder. ] - An American journalism student in London scoops a big story, and begins an affair with an aristocrat as the incident unfurls.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle