Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

300 Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: 300 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот300_MK.srt (67949бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57300.2006.BRRip.XviD-KiNGS.avi | 731349170 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56300[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735102976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64300 [Redone] [2006-HDDVDRip-H.264]-NewArtRiot.mp4 | 1163247447 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66300.2006.BluRay.720p.x264.YIFY.mp4 | 789067850 | Movie filenames

							Hash - derived300.avi | 736859868 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56300.2006.BRRip.XviD.AC3-NiK.avi | 1880918016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57300.2006.DVD5.720p.BluRay.x264-CtrlHD.mkv | 4696922021 | Movie filenames

							Hash - derived300[2007]DvDRip.ENG-FxM.avi | 840050688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66300.flv | 686111119 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57fl-300-dvdrip-xvid-cd2.avi | 732850176 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57fl-300-dvdrip-xvid-cd1.avi | 733751296 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57300.DVDScr.by.rockgirl.avi | 498491392 | Movie filenames

							Hash - derived[emulinha.info].300.CAM.XviD-CAMERA.avi | 730253312 | Movie filenames

							Hash - derived367153152 | Movie filenames

							Hash - derived733775872 | Movie filenames

							Hash - derivednep-300dvdscr1-xvid.avi | 733775872 | Movie filenames

							Hash - derivednep-300-xvid-cd1.avi | 731324416 | Movie filenames

Коментар на додавачотМакедонски превод за 300
Име на издавачот200623.980 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1834x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи 300 на 25 Мбит
Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB) The.Flash.2016.S03.E08.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
lucifer.210.hdtv-lol.mkv (264 MB) Westworld.S01E09.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (1093 MB)
300 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
300.2006.BluRay.1080p.x264.YIFY1CD48x 0.00
300 2006 BluRay 720p DTS x264-MgB [ETRG] Macedonian1CD19174x 0.00
3001CD58x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:300 download300 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [fi] | Warner Bros [fr] | Warner Bros [gr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:300 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:300 (eng), 300 : The IMAX Experience (USA) (IMAX Version) (eng), 300 Spartans (eng), 300 спартанцiв (eng), 300: The IMAX Experience (eng), Frank Miller (eng), Frank Miller's 300 (eng), The Spartan (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (612626)
[ Pledged to crush! ] - King Leonidas of Sparta and a force of 300 men fight the Persians at Thermopylae in 480 B.C.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle