Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Turistas Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Turistas movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотdmd-turistas.srt (58916бајти) прикажи преглед

Име на издавачотTuristas.UNRATED.DVDRip.XviD-DiAMOND23.976 FPS
Додавачzozomk @ . преземени453x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.62 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Turistas на 25 Мбит
wlbight.avi (1396 MB) The.Walking.Dead.S07E09.720p.WEB-DL.DD5. (1661 MB)
Reign.S04E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB) bull.2016.114.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Turistas downloadTuristas SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Turistas movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Myanmar Language (eng), Paradise Lost (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (31739)
[ This Christmas, Summer is really over ] - A group of young backpackers' vacation turns sour when a bus accident leaves them marooned in a remote Brazilian rural area that holds an ominous secret.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle