Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Ocean's Eleven Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотOcean11_MKD.sub (54476бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотOcean's Eleven (2001)25.000 FPS
ДодавачAcidSt0rM (a) @ . преземени11765x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ocean's Eleven преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ocean's Eleven1CD197x 0.00Acemkd (a)
Ocean's Eleven (2001)1CD846x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ocean's Eleven downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ocean's Eleven movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:11 (eng), O11 (eng), Ocean's 11 (eng), Ocean's Eleven (eng), Одинадцять друзiв Оушена (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (422157)
[ Are You In Or Out? ] - Danny Ocean and his eleven accomplices plan to rob three Las Vegas casinos simultaneously.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle