Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Majestic Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Majestic преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
majestic2CD317x 0.00Acemkd (a)
Majestic, The (2001)2CD45x 0.00tom13 (a)
Majestic, The (2001)1CD55x 0.00njovan (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Majestic downloadThe Majestic SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [uk] | Warner Bros [de] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings | Warner Bros. [us] story, trailer, downloads
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Majestic movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Bijou (eng), The Majestic (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (46268)
[ Sometimes your life comes into focus one frame at a time. ] - Set in 1951, a blacklisted Hollywood writer gets into a car accident, loses his memory and settles down in a small town where he is mistaken for a long-lost son.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle