Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Apocalypto Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Apocalypto преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Apocalypto1CD32x 0.00titlovic
Apocalypto 2006 BRRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom Rele... 1CD252x 0.00titlovic
Apocalypto[2006]DvDrip[Eng.Hard.Sub]-aXXo1CD10364x 0.00by_FS
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Apocalypto downloadApocalypto SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] | Quinta Communications [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Apocalypto movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Apocalypto (eng), Mel Gibson's Apocalypto (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (246402)
[ No one can outrun their destiny. ] - As the Mayan kingdom faces its decline, the rulers insist the key to prosperity is to build more temples and offer human sacrifices. Jaguar Paw, a young man captured for sacrifice, flees to avoid his fate.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle