Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Just Visiting Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Just Visiting movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Just Visiting на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB) Blood Father 2016 720p BluRay DD5.1 x264 (4823 MB)
Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-FZHD. (749 MB) Narcos.S01E08.WEBRip.x264-TASTETV.mp4 (369 MB)
Just Visiting преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Just Visiting_mak1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Just Visiting downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Just Visiting movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Just Visiting (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (15263)
[ They're not just from another time, they're from France. ] - A knight and his valet are plagued by a witch, and to repair the damage they make use of the services of a wizard. However, something goes wrong and they are transported from the 12th ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle