Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Gone in Sixty Seconds Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Gone in Sixty Seconds преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip[A 720p Release by Titan], BluRay.720p.x264.DTS-WiKi1CD50x 0.00titlovic
Gone in 60 Seconds1CD121x 0.00
Gone in Sixty Seconds (2000)1CD3925x 0.00titlovic
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD103x 0.00BetaMAN (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD841x 0.00NeoSKic (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toGone in Sixty Seconds downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista Home Entertainment, Inc [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Gone in Sixty Seconds movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Gone in 60 Seconds (eng), Gone in Sixty Seconds (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (236174)
[ Cut to the Chase ] - A retired master car thief must come back to the industry and steal fifty cars with his crew in one night to save his brother's life.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle