Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Cinderella II: Dreams Come True subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Cinderella II: Dreams Come True Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toCinderella II: Dreams Come True downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney DVD site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cinderella II: Dreams Come True movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Cinderella 2 (eng), Cinderella 2: Dreams Come True (eng)
Рејтинг на филмот:5.0 / 10 (8072)
[ The Magic Didn't End At Midnight! ] - Jacques and Gus tell the story of how Cinderella becomes a princess but loses touch with herself.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle