Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Charlie's Angels Македонски преводи (2000) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toCharlie's Angels downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Ruthless Reviews - DVD review ("potentially offensive")
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Charlie's Angels movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Charlie's Angels: The Movie (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (155005)
[ Action doesn't get any hotter than this. Get some. ] - Three women, detectives with a mysterious boss, retrieve stolen voice-ID software, using martial arts, tech skills, and sex appeal.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle