Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Chocolat Македонски преводи (2000) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Chocolat преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
chocolat1CD1616x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toChocolat downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Bac Films [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Chocolat movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Chocolat (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (160327)
[ One taste is not enough ] - A woman and her daughter open a chocolate shop in a small French village that shakes up the rigid morality of the community.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle