Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Bedazzled Македонски преводи (2000) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотprevod font.sub (63961бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотprevod poddrska.txt (63966бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBedazzled (2000)
ДодавачAcidSt0rM (a) @ . преземени1628x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bedazzled преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bedazzled.2000.720p.BluRay.X264-AMIABLE.MKD1CD49x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBedazzled downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Bedazzled movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Sedam Zelja (eng), Заслiплений бажаннями (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (86984)
[ Meet the Devil. She's giving Elliott seven wishes. But not a chance in Hell. ] - Hopeless dweeb Elliot Richards is granted seven wishes by the Devil to snare Allison, the girl of his dreams, in exchange for his soul.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle